Психология и психотерапия
Рукава, Техпластини, асботехничні продукція, Гальмівне обладнання

Вертикаль Комплект - продаж гумотехнічних (ГТВ) і азботехничних (АТІ) виробів.Кращі умови співпраці при бездоганній якості продукції та коротких термінах виконання замовлень.

 
Пропонуємо для Вас:

Рукава
Шланги, рукави промислові, Semperit, гумові, напірні, всмоктувальні, напірно-усмоктувальні, високого тиску, гофровані, гумовотканинні, армовані, з текстильним каркасом, гідравлічні, для гідравліки, для зварювання, універсальні, для агресивного середовища, бурові, для бурильних установок.

Рукава для води
Рукава для води, водопровідні, водяні, каналізаційні, для відкачування фекалій, для фекальних насосів, для очищення каналізацій, для мотопомп, для асенізаторських машин, для викачування вигрібних ям, для промислових відходів, для гарячої води.
Рукава для нафтопродуктів

Рукава для нафтопродуктів, заправні, для заправних колонок, маслобензостійкі, МБС, маслостойкие, бензостійкі, бензинові, гасові, для ПММ, для масла, авіа, авіаційні, для авіапалива, бітумні, для бітуму, для вакуумного відсмоктування масла, для мінерального масла, для дизельного палива, для бензовозів, для заправки літаків

Рукава для газу

Рукава для стисненого повітря, для компресорів, пневматичні, для пневмоінструменту, для пневматичних машин, кисневі, газові, для газового зварювання, для газового різання, для газозаправних станцій, для зрідженого газу, для стисненого природного газу.
Рукава для пара

Рукава для пара, парові, для тосола, для очищення парою, для парової чистки, для транспортування пари, для подачі пари, для насиченої пари, для перегрітої пари, для антифризу, для систем охолодження.

Рукава для абразивів

Рукава для абразивних матеріалів, стійкі до стирання, для будівельно-оздоблювальних машин, для транспортування бетону, для подачі розчину, штукатурні, для штукатурних розчинів, для силосів, для цементовозів, для дробоструменевого очищення, для піскоструминного очищення, для сипучих продуктів, для зерна, для піску, для цементу.

Рукава для харчових продуктів

Рукава для харчових продуктів, харчові, для соняшникової олії, для молока, для молочних продуктів, для вина, для пива, для питної води, для алкогольних напоїв, для алкоголю, для спирту, спиртові.
Рукава для хімічних продуктів

Рукава хімічні, для хімічної промисловості, для хімікатів, для хімічних продуктів, для хімікалій, кислото-лужні, для рідкої вуглекислоти, кислотостійкі, для перекачування вуглекислоти, для кислот, для рідкого азоту.

Техпластини

Техпластина харчова, маслобензостійкі, вакуумна, губчаста, пориста, з тканинної прокладкою, для харчових продуктів, для ущільнень, для снігоприбиральної техніки, для прокладок, для ізоляції, рулонна, формовий, неформові.

Асботехничні продукція

Асботехничні вироби, асботехніка, набивка азбестова плетена, просочена, графітоване, тканина азбестова, шнур азбестовий, Асбокартон, листи азбестові, трібоніт, пароніт загального призначення, пароніт маслобензостійкий.

Гальмівне обладнання

Гальмівне обладнання для вагонів, для локомотивів, рукав гальмової Р-17Б, Р-32, Р-11, Р-369А, кран кінцевий, кран машиніста, клапан ЗОФ, ЗМД, Е-216, Е-155, патрубок для тепловоза.

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Головна Про компанію Госты ТУ Контакти Зворотній зв'язок Карта сайту

Каталог

Поиск продукции

  Top
Яндекс.Метрика